Menu Zamknij

Vippo

Ocena
5/5

vippo.pl

Kwota pożyczki Okres pożyczki Godziny kontaktu Wymagany wiek

1000 - 10000 zł

6 - 36 miesięcy
9:00-19:00 (pon.-pt.)
25 lat

Vippo oferuje pożyczki ratalne w wysokości od 500 do 5000 złotych. Klienci uzyskują możliwość zaciągnięcia pożyczki na okres od 6 do 36 miesięcy. Otrzymanie pożyczki ściśle związane jest ze spełnieniem wymagań – należy posiadać ukończony 25. rok życia oraz nie znajdować się w jakimkolwiek krajowym rejestrze dłużników.

Po wybraniu kwoty pożyczki pożyczkobiorca wypełnia wniosek, w którym podaje dane niezbędne do uzyskania pożyczki. Decyzję o przyznaniu pożyczki lub jej odmowie klienci otrzymują w ciągu kilku minut. Po pozytywnej decyzji pożyczkobiorcy zobowiązani są do zapoznania się z nadesłanymi dokumentami – formularzem informacyjnym, warunkami umowy oraz harmonogramem spłaty. Vippo nie wymaga od klientów przedstawienia zaświadczenia o zatrudnieniu lub zarobkach.

Firma wymaga od pożyczkobiorców dokonania przelewu weryfikacyjnego w wysokości jednego złotego w celu zweryfikowania danych osobowych oraz rachunku bankowego. Klient powinien wykonać przelew po zaakceptowaniu oferty pożyczki.

Infolinia oddana jest do dyspozycji zainteresowanych klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00.

W naszym serwisie prezentujemy Państwu opinie o poszczególnych ofertach pożyczek krótkoterminowych i ratalnych. Dostępny jest także aktualizowany ranking pozabankowych instytucji finansowych. Opinie o ofercie Vippo dostępne są w dolnej części serwisu. Zapraszamy Państwa do zapoznawania się zarówno z opiniami, jak i z rankingiem.

Dane firmy

Nazwa:  Vippo Sp. z o.o.
NIP: 5272801231
REGON: 366826073
Adres: Warszawa, ul. Warszawska
Strona internetowa:  vippo.pl

Wiadomości o Vippo​

Vippo​ - opinie klientów