Menu Zamknij

Smart Pożyczka

Ocena
5/5

smartpozyczka.pl

Pierwsza pożyczka:

do 3000 zł za darmo!

Kwota pożyczki Okres pożyczki Godziny kontaktu Wymagany wiek

200 - 7000 zł

10 - 30 dni
8:00-21:00 (pn.-pt.)

9:00-19:00 (sob.)

9:00 - 17:00 (nd.)
19 - 73 lata

W ofercie firmy Smart Pożyczka znajduje się między innymi promocja dla nowych klientów – pierwsza pożyczka do 3000 złotych udzielana jest za darmo. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania w przypadku korzystania z promocji wynosi 0%. Okresem, podczas którego należy uregulować zaciągnięte zobowiązanie, może być 10, 15, 20, 25 lub 30 dni. Podczas ubiegania się o kolejną pożyczkę przewidziane są limity wcześniejszych spłat – pożyczka 7000 złotych dostępna jest jedynie od 9 wcześniej spłaconych zobowiązań.

Na polskim rynku Smart Pożyczka działa od 5 lat. Należy do grupy UAB Aventus Capital, która posiada oddziały w 8 krajach, między innymi w Danii, Czechach czy na Litwie.

Smart Pożyczka podczas składania wniosku wymaga od potencjalnego pożyczkobiorcy takich danych jak między innymi stałe źródło dochodu, numer konta bankowego, numer telefony, adres e-mail oraz dane z dowodu osobistego. Dolną granicą, od której możemy uzyskać status pożyczkobiorcy jest 19 lat, górną zaś 73 lata.

Smart Pożyczka należy między innymi do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych oraz Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Oferuje również program lojalnościowy dla stałych klientów, którzy dzięki uczestnictwu mogą zyskać rabaty na pożyczki. Najwyższy rabat wynosi 25%.

Prezentujemy poniżej opinie i oceny. Zapraszamy również do przejrzenia dostępnego rankingu krótkoterminowych chwilówek. Jeżeli mają Państwo doświadczenia z tego rodzaju produktami finansowymi, zapraszamy do podzielenia się opinią i oceną.

Dane firmy

Nazwa: Aventus Group sp. o.o.
Adres: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III, 15-888 Białystok
Strona internetowa: smartpozyczka.pl

Wiadomości o Smart Pożyczka​

Smart Pożyczka - opinie klientów