Menu Zamknij

Rapida Money

Ocena
5/5

rapidamoney.pl

Kwota pożyczki Okres pożyczki Wymagany wiek

2500 - 25 000 zł

12 - 60 miesięcy
18 - 75 lat

Rapida Money umożliwia skorzystanie z pożyczki krótkoterminowej osobom, które mają niekorzystną historię kredytową i nie są w stanie uzyskać pożyczki nie tylko w bankach, ale również w innych pozabankowych instytucjach finansowych. W pożyczkę zaangażowany jest również gwarant, który po zarejestrowaniu się przez pożyczkobiorcę na platformie firmy podpisuje swoją część umowy. Rapida Money udziela pożyczek z gwarantem w wysokości od 2500 do 25 000 złotych na okres 12, 24, 26 lub 48 miesięcy.

Pożyczka może być udzielona jedynie osobom, które mieszczą się w przedziale wiekowym 18-75 lat. Takie same wymagania wiekowe dotyczą gwaranta. Po wypełnieniu niezbędnego do rejestracji formularza, Rapida Money kontaktuje się telefonicznie z pożyczkobiorcą i gwarantem, by potwierdzić szczegóły dotyczące pożyczki i upewnić się, że obie strony rozumieją swoje obowiązki.

Pieniądze wypłacane są na konto w przeciągu 48 godzin od akceptacji dokonywanej przez gwaranta. Pożyczka wpłacana jest na rachunek gwaranta, po czym przekazuje on całą kwotę pożyczkobiorcy.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia regularnie aktualizowanego przez nas rankingu pożyczek krótkoterminowych oraz ratalnych. W naszym serwisie publikujemy również opinie o ofertach chwilówek i pożyczek na raty. Opinie o ofercie Rapida Money dostępne są w dolnej części strony. Zachęcamy do szczegółowego zapoznawania się ze wszystkimi dostępnymi materiałami.

Dane firmy

Nazwa: Rapida Sp. z o.o. Adres:  ul. Ostatnia 1C, 31-444 Kraków Strona internetowa: rapidamoney.pl
Wiadomości o Rapida Money​

Rapida Money​ - opinie klientów