Menu Zamknij

Pożyczki ratalne

Kwota
800 - 11500 zł
Pierwsza za darmo do 6000 zł
Czas
5 - 130 miesięcy
Wiek
18 lat
Więcej Informacji
Nawet w 15 minut
Na dowód

Kwota
1000 - 6000 zł
Czas
12 - 30 miesięcy
Wiek
21 lat
Więcej Informacji
Na dowód

Kwota
500 - 25000 zł
Czas
1 - 36 miesięcy
Wiek
18 lat
Więcej Informacji
Nawet w 15 minut

Kwota
1000 - 15000 zł
Czas
4 - 48 miesięcy
Wiek
21 lat
Więcej Informacji
Na dowód

Kwota
500 - 5000 zł
Więcej Informacji
Na dowód
Ranking

Kwota
1000 - 10000 zł
Czas
6 - 36 miesięcy
Wiek
25 lat
Więcej Informacji
Nawet w 15 minut
Na dowód

Kwota
200 - 5000 zł
Pierwsza za darmo do 2000 zł
Czas
10 - 30 miesięcy
Wiek
19 lat
Więcej Informacji
Nawet w 15 minut
Na dowód

Kwota
1100 - 1500 zł
Czas
6 miesięcy
Wiek
18 lat
Więcej Informacji
Nawet w 15 minut

Kwota
500 - 15000 zł
Czas
6 - 36 miesięcy
Wiek
18 lat
Więcej Informacji
Na dowód

Kwota
1500 - 10000 zł
Czas
6 - 30 miesięcy
Wiek
22 lat
Więcej Informacji
Nawet w 15 minut
Na dowód

Kwota
400 - 3000 zł
Czas
7 - 28 miesięcy
Wiek
18 lat
Więcej Informacji
Na dowód

Kwota
500 - 5000 zł
Pierwsza za darmo do 2000 zł
Czas
7 - 30 miesięcy
Wiek
18 - 75 lat
Więcej Informacji
Bez weryfikacji
Nawet w 15 minut
Na dowód

Kwota
200 - 15000 zł
Czas
1 - 30 miesięcy
Wiek
18 lat
Więcej Informacji
Na dowód

Kwota
900 - 2500 zł
Czas
4 - 48 miesięcy
Wiek
18 lat
Więcej Informacji
Na dowód

Kwota
200 zł
Więcej Informacji
Na dowód
Ranking

Kwota
50 - 2000 zł
Czas
3 - 60 miesięcy
Wiek
18 lat
Więcej Informacji
Na dowód

Kwota
1000 - 25000 zł
Czas
6 miesięcy
Wiek
18 lat
Więcej Informacji
Nawet w 15 minut
Na dowód

Kwota
1000 - 15000 zł
Czas
3 - 36 miesięcy
Wiek
21 - 75 lat
Więcej Informacji
Nawet w 15 minut
Na dowód

Kwota
100 - 4000 zł
Pierwsza za darmo do 2000 zł
Czas
15 - 30 miesięcy
Wiek
18 lat
Więcej Informacji
Na dowód

Pożyczki ratalne online

Produkty finansowe cieszą się bardzo dużą popularnością na rynku. Każdego dnia, korzysta z nich dziesiątki zainteresowanych pożyczkobiorców. Każdy z nas potrzebuje czasem pożyczki online na raty i takiej też szuka, aby móc zdobyć pieniądze, których na dany moment nie mamy, a są nam one bardzo potrzebne. Oferty różnorodnych placówek są naprawdę ogromne i wybór tej, która spełni nasze oczekiwania, zależy tak naprawdę od indywidualnych kwestii. Jedną z propozycji, które cieszą się bardzo dużą popularnością są pożyczki oferowane nam przez parabanki, a więc placówki pozabankowe. Posiadają one w swojej ofercie tzw. chwilówki, czyli szybkie pożyczki internetowe, pożyczane na krótki okres czasu, rozłożone do spłaty na kilka rat.


Każdy klient ma zupełnie inną sytuację finansową i każdy produkt oferowany klientowi, zależy od jego indywidualnych możliwości. Jeden, pożyczając 3 000zł potrzebuje na jego spłatę miesiąca, inny trzech miesięcy, a jeszcze inny pół roku. Jeśli dobieramy konkretne rozwiązanie, musimy dopasować je właśnie do siebie, aby mieć możliwość spłaty, a nie wciągnięcia się w lawinę długów z których niezwykle trudno jest wyjść. Pieniądze można pożyczać, jeśli mamy chwilowy brak gotówki na konkretny cel lub zabrakło nam na realizację konkretnego przedsięwzięcia, ale wiemy, że jesteśmy w stanie zaraz taką pożyczkę spłacić. Jednak w przypadku, gdy nie mamy dochodów, a taką pożyczkę traktujemy, jako formę ”przeżycia”, nie zastanawiając się nad tym, jak spłacimy zadłużenie, możemy wpaść w naprawdę bardzo poważne kłopoty. Wybierając pożyczkę online na raty, mamy możliwość otrzymania produktu finansowego całkowicie przez Internet, a co więcej, mając szansę ułożyć spłatę rat w taki sposób, aby jak najbardziej nam to odpowiadało.

Zainteresowanie pożyczkami online

W ostatnich latach, zainteresowanie pożyczkami wzrosło niezwykle mocno, co jednocześnie wiąże się z obniżeniem zainteresowania pożyczkami w banku. Skąd wynika ta różnica i zmiana? Ludzie żyją w pośpiechu, podejmują szybkie decyzje, stawiają na to, co jest tu i teraz. Nie mają czasu, by oczekiwać na decyzję w banku przez kilka, czy nawet kilkanaście dni, ale chcą otrzymać produkt finansowy teraz konkretnym czasie i miejscu. Takie pożyczki online na raty, pozwalają to właśnie osiągnąć. Nie musimy wychodzić z domu, by spojrzeć na kilka propozycji parabanków, wybrać tą najlepszą, podpisać umowę i już za kilka chwil cieszyć się pieniędzmi na koncie, które można przeznaczyć tak naprawdę na dowolny cel.

Taka Pożyczka, jest brana przez osoby w różnym wieku, o różnym statusie, na różne potrzeby. Jedni ją biorą, bo chcą wyjechać na wakacje last minute, a nie mają odpowiedniej gotówki. Inni planują wykonać remont mieszkania lub domu, a niestety nie byli w stanie odłożyć odpowiedniej sumy pieniędzy. Znajdą się i tacy, którzy chcą rozkręcić biznes, zakładając firmę lub na przykład spłacić swoje wcześniejsze zadłużenia. Jeszcze inni kupują za taką pożyczkę nowe auto, wyprawiają dziecku osiemnaste urodziny, czy na przykład organizują przyjęcie weselne. Każdy bierze pożyczkę, bo jest mu ona po prostu potrzebna. Jeśli chodzi o parabanki, jest ich na rynku coraz więcej i wszystkie prosperują na coraz wyższych obrotach. Wszystko to dzięki popytowi na wachlarz produktów, jaki mają one do zaoferowania. Jeśli sami jesteśmy zainteresowani daną ofertą, warto przejrzeć kilka propozycji i wśród nich postawić na taką, która okaże się być najlepsza.

Jak rozłożyć raty w przypadku pożyczki online?

Jeśli chcemy postawić na pożyczkę, jednym z elementów na jakie należy zwrócić uwagę, jest jej oddanie. Wiadomym jest, że skoro chcemy na takie rozwiązanie postawić, musimy je spłacić. Nikt nie pożyczy nam pieniędzy za darmo. Zawsze trzeba liczyć się z tym, że w firma pożyczkowa, będzie chciała, abyśmy zwrócili pieniądze we wcześniej określonym w umowie terminie.. Każdy, wybierając pożyczki online na raty, pragnie otrzymać taki produkt finansowy, na jaki go po prostu stać. Z każdą firmą pożyczkową można podpisać umowę na takich warunkach, by odpowiadała ona zarówno jednej, jak również i drugiej stronie. Wiadomo, iż każdy z nas ma zupełnie inne zarobki, a więc każdy może przeznaczyć inną kwotę w miesiącu, na spłatę swojego zobowiązania. Nie bez powodu, jedni biorą pożyczkę na trzy miesiące, inni na pół roku. Jedni chcą postawić na wyższe raty i szybszą spłatę, inni z kolei na niższe raty, ale dłuższy okres kredytowania. W przypadku drugiej opcji, zazwyczaj koszty takiej pożyczki są zdecydowanie wyższe.

Zanim uda nam się uzyskać pożyczkę, lepiej jest wcześniej przekalkulować swoje finanse. Powinniśmy dokładnie przeliczyć, ile wynoszą nasze dochody, jak dużo potrzebujemy pieniędzy na jedzenie i wszelkie opłaty, oraz ile pieniędzy nam zostanie, by móc przeznaczyć je na ratę. Starajmy się zawsze mierzyć siły na możliwości, bowiem tylko dzięki temu, będziemy mieli możliwość spłaty naszego zadłużenia. Przecież nie jest nam potrzebne wpadanie w kłopoty finansowe, z których wyjście nie zawsze okazuje się być takie łatwe, jakby się mogło wydawać.

Kto może otrzymać pożyczkę online?

Pożyczkobiorcą może być każda osoba, która ukończyła 18 rok życia, gdyż takie pożyczki dostępne są praktycznie tylko na dowód. W niektórych firmach zdarza się tak, że klientem może zostać osoba mająca 19 lub 21 lat, ale zdarza się to niezwykle rzadko. Klientem, może być osoba będąca zameldowana w Polsce, posiadająca miejsce zamieszkania w kraju i będąca właścicielem konta bankowego z którego należy wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę jednego grosza. Jest to konieczne do tego, by parabank miał pewność, że osoba, która bierze pożyczkę nie jest oszustem i działa w pełni świadomie, oraz legalnie. Pożyczki online na raty przeznaczone są dla osób, które chcą otrzymać szybki przypływ gotówki, bez wychodzenia z domu. Wystarczy przejrzeć ranking, wybrać konkretną firmę, wejść na jej stronę internetową i zapoznać się z pełną ofertą. Jeśli nas ona interesuje, wystarczy w kalkulatorze zaznaczyć kwotę pożyczki, jaką chcemy otrzymać, jak również i termin w jakim będziemy chcieli ją spłacić. Taki kalkulator, jednym kliknięciem wyliczy, ile wyniesie nas cała pożyczka i jakie będą raty pożyczki na wyznaczony przez nas okres czasu.

Jak sprawdzić najlepszą ofertę pożyczki online na raty?

Dawniej, kiedy chcieliśmy wziąć pożyczkę, trzeba było wybrać się osobiście do danego parabanku i tam otrzymaliśmy konkretny produkt, który nas zainteresował. Jeśli chcieliśmy porównać kilka propozycji, musieliśmy każdy parabank odwiedzić osobiście. Straciliśmy na tym mnóstwo czasu, często też nie otrzymaliśmy tak dokładnych i szczegółowych informacji, jakie byłyby nam potrzebne. Dziś, w dobie Internetu, gdzie niemal wszystko załatwiamy za jego pośrednictwem, pożyczki online na raty to żaden problem. Już w kilka minut możemy poznać propozycje kilku parabanków, sprawdzić dokładnie ich oferty, przeanalizować je, by następnie wybrać tą jedną, która będzie idealna. W jaki sposób sprawdzić te propozycje? Doskonale radzi sobie w tej kwestii ranking pożyczek. Wystarczy daną frazę wpisać w wyszukiwarce, wybrać opcję ranking, a otrzymamy listę wszystkich placówek, które ten właśnie jeden, konkretny produkt, mają nam do zaoferowania. Nie musimy wchodzić na każdą stronę, nie musimy spisywać najważniejszych parametrów danej pożyczki. W rankingu wszystko mamy dokładnie i czytelnie zaznaczone w tabeli. Co więcej, możemy wskazać, konkretną ofertę, jaka nas interesuje, a więc na przykład pożyczka 2 000 zł na okres 3 miesięcy. Wpisując takie informacje od razu otrzymujemy listę parabanków z konkretnymi ofertami, ustawionymi w kolejności od najbardziej do najmniej korzystnej. Wystarczy chwila, by móc zdecydować się na konkretny produkt, szybko przejść całą procedurę i już za chwilę cieszyć się pieniędzmi na koncie.

Bierzemy pożyczkę online – krok po kroku

Mamy już wybrany dany parabank, który według nas jest najlepszy, jeśli w grę wchodzi wzięcie pożyczki online na raty. Jeśli placówka działa stacjonarnie, moglibyśmy oczywiście udać się do niej osobiście, jednak dlaczego mamy tracić na to czas, jeśli wszystko możemy załatwić internetowo? Wystarczy mieć dostęp do Internetu i urządzenie mobilne, by w kilku krokach wszystko załatwić. Na stronie danej firmy pożyczkowej zaznaczamy, jaka kwota nas interesuje i na jaki okres czasu chcemy ją pożyczyć. Kiedy daną ofertę zaakceptujemy, przechodzimy do wypisania wszelkich danych, które zawarte są w umowie. Oczywiście, obowiązkowo wpisujemy informacje odnośnie naszych danych osobowych i miejsca zamieszkania. Następnie, akceptujemy informacje, odnośnie danego produktu bankowego. Kiedy już wszystko wykonamy, następnym krokiem jest zrealizowanie przelewu internetowego, aby dany parabank wiedział, że udziela pożyczki konkretnej osobie, która widnieje we wpisanych danych osobowych. Do umowy należy dołączyć skan dowodu osobistego. Tak niewiele trzeba, by móc pożyczyć pieniądze od parabanku i to w większości przypadków w zaledwie w 15 minut. Czy może być coś bardziej wartego uwagi?

Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto tylko postawi na pożyczkę online na raty, na pewno będzie z niej w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany. Podstawą jest jedynie wybrać odpowiedni parabank i najlepszą dla nas ofertę, taką, która będzie w stanie w 100% nas zadowolić i usatysfakcjonować. To stanowi rzecz najważniejszą i na tym należy się w pełni skupić, by otrzymać najlepszy z możliwych produkt. Czasami, lepiej jest porównać kilka ofert, dokonać konkretnej analizy i dopiero wówczas dokonać wyboru danego rozwiązania, ale tylko wtedy, gdy będziemy go pewni. Tylko to, da nam możliwość skorzystania z produktu finansowego, który będzie dla nas korzystny i dobry.

Zobacz również