Menu Zamknij

Pożyczki bez dochodów – czy to dobre produkty finansowe?

Czy pożyczki bez dochodów to dobre produkty

Jeśli chcemy pożyczyć od danej placówki finansowej pieniądze, jedną z najważniejszych kwestii jest to, że musimy je oddać. Jest to jak najbardziej naturalne i zrozumiałe. Każdy, kto pożycza, aby nie wpaść w lawinę długów, musi mieć środki finansowe na spłatę takiego zapożyczenia, wraz z określonymi odsetkami. W większości przypadków, pożyczki udzielane przez banki, oraz parabanki wymagają potwierdzenia dochodu, a więc informacji, że pracujemy, zarabiamy pieniądze i po prostu na taką pożyczkę nas stać.

A co w sytuacji, gdy tych dochodów nie jesteśmy w stanie udokumentować? Gdzie szukać pożyczki bez dochodów? Tak naprawdę, na początku należy sobie wytłumaczyć opcję – bez dochodów! Nie oznacza ona, że dostaniemy pożyczkę nie mając żadnych dochodów. Wiadomo, że dane placówki chcą odzyskać swoje pieniądze, a więc zależy im na klientach rzetelnych. Nie udzielają one pożyczek osobom, które nie wykazują żadnych dochodów, a potrzebują pieniędzy na już, na teraz, bo wiadomym jest, iż nie będą oni mieli możliwości jej spłaty. Pożyczka bez dochodu oznacza, że klient ma pieniądze na spłatę, ale nie ma udokumentowanego tego faktu. Takimi pieniędzmi może być na przykład 500 plus, comiesięczny przelew od rodziców, wszelkiego rodzaju zasiłki społeczne, czy na przykład wynagrodzenie za pracę, którą wykonujemy bez umowy.

Dla wielu firm pożyczkowych, takie pieniądze to dochód, a więc udzielają one takim klientom swoich pożyczek. Biorąc takową w danym parabanku, nie musimy przedstawiać absolutnie żadnych dokumentów. Wszystko załatwiamy od ręki, dosłownie w kilka chwil. Trzeba jednak pamiętać o jednej, bardzo ważnej zasadzie – jeśli mamy z czego taką pożyczkę spłacić, to możemy się na nią zdecydować. Jeśli jednak nie mamy pieniędzy, by w wyznaczonym terminie oddać pieniądze, szukajmy innego sposobu na uzyskanie danej kwoty, gdyż będąc w niepewnej sytuacji finansowej, wybór parabanku, może doprowadzić nas do bardzo poważnych problemów.

Na jaką pożyczkę bez dochodów postawić?

Jeśli chcemy wziąć konkretną pożyczkę, rzeczą wiadomą jest fakt, że szukamy rozwiązania, które będzie dla nas jak najbardziej korzystne i opłacalne. Nie interesują nas produkty za które będziemy musieli zapłacić duże pieniądze, ale interesuje nas to, co kosztuje nas jak najmniej. Z finansowymi produktami jest tak samo, jak ze sklepowymi. Skoro w jednym sklepie mamy mleko za 3zł, a w innym za 2,50 zł, to wiadomo, iż wybierzemy tańszy sklep. Nikt nie chce przepłacać i nikt nie chce płacić za daną rzecz więcej, jeśli może ją mieć za mniej. Warto na przykład postawić na pierwszą pożyczkę za darmo, bowiem dzięki temu, możemy zaoszczędzić całkiem duże pieniądze. Często zdarza się tak, że ktoś chce otworzyć małą firmę i brakuje mu do osiągnięcia celu kilkuset złotych. Jeśli ta osoba nie ma pieniędzy, nie jest w stanie tego biznesu rozkręcić. Mając status osoby bezrobotnej, wpisuje się w tą grupę klientów, która może ubiegać się o pożyczkę i dostać ją na realizację swoich zawodowych marzeń. Biorąc pożyczkę, warto zwrócić uwagę na najmniejsze nawet detale i szczegóły, a to sprawi, że będziemy w pełni zadowoleni z dokonanego przez nas wyboru. Możliwości są naprawdę duże, tylko trzeba umieć z nich korzystać i dobrze je wybierać.

Czy pożyczki bez dochodów to dobre produkty?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, gdyż wszystko zależy od tego, na jaki produkt finansowy trafimy. Wiadomo, że jeden drugiemu nie jest równy, a to sprawia, że nie każdy będzie tym dobrym i nie każdy okaże się być złym rozwiązaniem. Dostępnych pożyczek jest bardzo dużo. Przed dokonaniem wyboru, warto sprawdzić daną ofertę, zobaczyć ile wyniesie nas całkowity koszt pożyczki, jaki możemy wybrać termin do spłaty, jakie musimy spełniać wymagania. W przypadku, gdy w grę wchodzą pożyczki bez dochodu, mamy to szczęście, że nie musimy okazywać dokumentu potwierdzającego nasze dochody, bo uda nam się ją dostać bez tego.

Takie rozwiązanie jest bardzo dobrym, jeśli chodzi o osoby, które nie mają normalnej umowy o pracę, pracują na czarno lub pobierają różnego rodzaju zasiłki. Takie firmy, które oferują tego typu pożyczki, są w pełni dostosowane do klientów „trudnych”, którzy nie mają jasnej sytuacji finansowej, ale których stać jest na to, by daną pożyczkę spłacić. Dobrze jest skorzystać z rankingów pożyczek, bo dzięki nim, mamy tabelę w której umieszczone są różnorodne parabanki, mające dla nas ten jeden, konkretny produkt. W takim przypadku, zaznaczamy kwotę i termin spłaty naszego zobowiązania, a także opcję bez zaświadczeń o dochodach, a bez problemu, dosłownie w kilka sekund otrzymamy listę tych firm, które będą w stanie spełnić nasze oczekiwania, wymagania i potrzeby.

Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach dawniej, a dziś…

Na przestrzeni lat wszystko tak naprawdę się zmienia. Dziś żyjemy w świecie Internetu i praktycznie wszystko załatwiamy za jego pośrednictwem. Bo czy wyobrażamy sobie, aby nasze urządzenia go nie posiadały? Mało prawdopodobne! Patrząc na pożyczki dawniej i dziś, również możemy zauważyć znaczące różnice. Jakie?

Pożyczki dawniej

Wcześniej, jeśli chcieliśmy sprawdzić kilka ofert, koniecznym było znalezienie każdej placówki stacjonarnie i wybranie się do niej osobiście. Straciliśmy na to bardzo dużo czasu, oraz pieniędzy na dojazdy, a nie zawsze udało się otrzymać to, na czym najbardziej nam zależało. Gromadzenie dokumentów, poszukiwania ksero i wiele innych działań, niejednego wykończyło całkowicie.

Pożyczki dziś

W chwili obecnej, sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Możemy postawić na pożyczkę bez wychodzenia z domu. Szukamy różnorodnych ofert w sieci, automatycznie otrzymując zestawienie różnorodnych firm, które daną pożyczkę mogą nam zaoferować. Mając wybraną jedną, konkretną, wypełniamy wniosek, krok po kroku realizujemy zadania i po 15 minutach, możemy mieć pieniądze na koncie.

Na co możemy wziąć pożyczkę bez dochodu?

Jeśli chcemy skorzystać z opcji zapożyczenia się w danej instytucji finansowej, to rzeczą wiadomą jest fakt, że na coś te pieniądze potrzebujemy. Nie pożyczamy, żeby spłacić pożyczkę z odsetkami od tak, po prostu, ale pożyczamy, bo na coś te pieniądze są nam po prostu potrzebne. O ile mowa o kredytach w banku, tam bardzo często mamy określony konkretny cel pożyczki. Pożyczka samochodowa, mieszkaniowa, czy też pożyczka wakacyjna. Jeśli zaś chodzi o parabanki, tutaj największym atutem jest to, że przeznaczona jest ona na dowolny cel. Nie musimy udokumentować tego, co kupiliśmy lub za co zapłaciliśmy z tych pieniędzy, gdyż parabanku w ogóle to nie interesuje. Pożycza on pieniądze i jedyne, czego chce, to odzyskać je, wraz z odsetkami.

Możemy skorzystać z opcji pożyczki na dowolny cel, na jaki nam jest ona potrzebna. Jedni pożyczają, ponieważ mają zobowiązania i inne zadłużenia, a brakuje im na spłatę, a kończy się czas oddania pieniędzy. Biorą wówczas pożyczkę, spłacają inne zobowiązania i mają jeden produkt, na który także ustalony jest konkretny termin spłaty. Są osoby, które decydują się na takie rozwiązanie, bo na przykład chcą wyremontować mieszkanie, a nie mają od razu większej sumy pieniędzy, by móc sobie na to pozwolić. Jeszcze inni zapożyczają się, by móc raz w roku wyjechać na wakacje i spędzić cudowne chwile z rodziną. Powodów dla których bierzemy pożyczki, jest naprawdę bardzo dużo. Jedno jest pewne – bez względu na to, na co ją bierzemy, podstawą jest jej spłacenie. To stanowi rzecz najważniejszą i na tym właśnie należy się skupić.

Pożyczka bez dowodu – jakie formalności należy spełnić, by ją otrzymać?

Jeśli chcemy pożyczyć pieniądze, jednym z kluczowych elementów jest to, byśmy spełnili określone wymagania, jakie parabank przed nami stawia. W większości placówek, wymaganymi dokumentami są: dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach. Są jednak i takie instytucje, które skierowane są przede wszystkim dla osób, które nie posiadają legalnych dochodów, a mają różnego rodzaju świadczenia, przelewy od rodziny, czy zarobki z nielegalnego źródła. W przypadku produktu, jakim są pożyczki bez dochodów, jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty. Taka pożyczka to szybkie działanie, dzięki któremu pieniądze możemy mieć na koncie w 15 minut i to bez wychodzenia z domu.

Co więc należy zrobić? W pierwszej kolejności poszukać taką firmę, która będzie w stanie dać nam jak najlepszy produkt. W tym celu, idealnie sprawdzi się ranking pożyczek bez dochodów, dzięki któremu otrzymamy wgląd do tego, co nas interesuje i co może okazać się być dla nas najlepsze. Jeśli taką firmę już znaleźliśmy, to kolejnym krokiem jest wejście na jej stronę, na której w kalkulatorze pożyczek zaznaczamy kwotę, oraz okres zapożyczenia. Jeśli dana kwota nas interesuje i ją akceptujemy, kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza. Zawieramy w nim wszelkie niezbędne dane osobowe, adresowe i inne, które są niezbędne, by można było taki wniosek przyjąć. Następnym działaniem jest wykonanie skanu dowodu osobistego, dzięki któremu firma może nam wykonać przelew. I oczywiście należy wysłać ze swojego konta, na które mają trafić pieniądze, przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosza, aby parabank miał pewność, że ma do czynienia z uczciwym klientem.

Pożyczki bez dochodów to bardzo popularne produkty, które cieszą się niezwykle dużym powodzeniem na rynku. Ich popularność zawdzięczamy przede wszystkim temu, że są one dostępne dla każdego. Są szybkie w realizacji i oferowane na bardzo dobrych warunkach. Dla osób, które nie mają stałego zatrudnienia, stanowią jedyną opcję na to, by móc taką pożyczkę otrzymać.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o