Menu Zamknij

Pożyczka z komornikiem – jak wybrać najlepszą?

Jak wybrać najlepszą pożyczkę z komornikiem

U każdego z nas, sytuacja finansowa wygląda zupełnie inaczej. Co istotne, dziś możemy być w jednym miejscu, a jutro w zupełnie innym. Dziś mamy wszystko, jutro możemy nie mieć nic. Kwestia finansowa to temat rzeka dla każdej osoby, dla każdej rodziny, każdej firmy. Choć mawia się, że pieniądze szczęścia nie dają, to tak naprawdę ich brak, może doprowadzić do niejednej tragedii. Tak naprawdę wszystko jest uzależnione od pieniędzy, bo bez nich nie zapłacimy za mieszkanie, nie kupimy jedzenia, nie ubierzemy się, nie dojedziemy do pracy. Są one niezbędne, by móc żyć. Jednak to, na jakim poziomie chcemy żyć, zależy trochę od szczęścia, od kwalifikacji, od zdolności, czy od naszej ciężkiej pracy.

Jednak w sytuacji, gdy mamy problemy finansowe, jedną z głównych rzeczy, jakie przydarzają się osobom, które nie spłacają swoich długów, jest komornik. Taka osoba przejmuje niejako część dochodów dłużnika lub ściga go na wszelkie możliwe sposoby, aby móc odzyskać pieniądze dla swojego klienta, czyli dla osoby u której jesteśmy zadłużeni. Pieniądze ściąga się w różny sposób, począwszy od zajęcia części pensji, po zabranie telewizora, auta, a nawet domu. Wszystko jest uzależnione od tego, jak wysokie jest dane zadłużenie.

I tu często pojawiają się problemy, bowiem jeśli mamy komornika, okazuje się, że zaciągnięcie kredytu w banku staje się po prostu niemożliwe. Dłużnik jest dla banku osobą, która jest po prostu mało wiarygodna, by móc jej pożyczyć pieniądze. Czy osoba mająca nad sobą komornika, nie ma szansy pożyczyć pieniędzy, jeśli ich na daną chwilę potrzebuje? Ma, oczywiście, że ma. W takich przypadkach z pomocą przychodzi pożyczka z komornikiem, która jest oferowana przez parabanki. Firmy pożyczkowe, będące prywatnymi przedsiębiorstwami, są do pełnej dyspozycji swoich klientów, nawet tych, którzy mają problemy z komornikiem, dla których również świadczą swoje usługi.

Jakie firmy pożyczkowe takich pożyczek z komornikiem udzielają?

Te, które spełniają dla klientów określone wytyczne. Nie wszystkie, które działają na rynku są w stanie takim zadłużonym klientom pomóc, ale jest wiele, które absolutnie nie mają z tym problemu. Na co więc musimy zwrócić uwagę? Co stanowi ten ważny element o jakim należy pamiętać?

Bez BIK

Kluczowe jest to, aby dany parabank nie sprawdzał bazy BIK. Niektóre parabanki sprawdzają, czy klient się w nim znajduje. Jeśli tak, to automatycznie nie udzielają mu pożyczek. Są jednak takie placówki pożyczkowe, które nie zwracają na to uwagi i udzielają pożyczek niemal wszystkim klientom. Jeśli możliwość udzielenia pożyczki miałaby być uzależniona od sprawdzenia wpisu w BIK na temat danej osoby, nie można by było pożyczki zaoferować, gdyż system automatycznie takiego klienta by odrzucił, właśnie ze względu na widoczne opóźnienia w spłacie swoich innych zobowiązań.

Bez przelewu

Większość dostępnych na rynku parabanków, działa na zasadzie wysłania pieniędzy na konto, z którego nastąpił przelew weryfikacyjny, na kwotę jednego grosza. W tym przypadku tak być nie może, gdyż wszystkie pieniądze, które trafiają na konto dłużnika, zostają automatycznie zajęte przez komornika. W takiej sytuacji, gdybyśmy pieniądze pożyczyli od parabanku, te zostałyby przejęte przez komornika. Aby do tego nie dopuścić, powinniśmy wybrać parabank, który oferuje wypłatę gotówki, a nie przelew, bo tylko w taki sposób, możemy otrzymać pożyczkę, by móc wydać ją na dowolny cel.

Spłata poprzez przelew pocztowy

I trzecią kwestią, na jaką należy zwrócić uwagę, jest możliwość spłaty swojego zobowiązania poprzez przelew pocztowy lub inny, ale bez konieczności ingerencji banku.

Jak wybrać najlepszą pożyczkę z komornikiem?

Jeśli chcemy zdecydować się na jeden, konkretny produkt finansowy, rzeczą wiadomą jest fakt, że zależy nam na produkcie, który będzie dla nas po prostu najlepszy. Ma on być na jak najlepszych dla nas warunkach, by był po prostu korzystny. Jeśli w grę wchodzi wybór pożyczki z komornikiem, tutaj nasze możliwości są znacząco utrudnione ze względu na to, że na rynku jest tylko kilka firm, które są w stanie zaoferować pożyczkę dłużnikowi. Jednak fakt tego, że nie ma ich dużo, wcale nie znaczy, że nie możemy wybrać najlepszej dla nas opcji.

Skąd wiedzieć, co będzie dla nas najlepsze? Pierwszą z zasad, którą należy wziąć pod uwagę jest to, aby dobrać pożyczkę dla siebie. Musimy pamiętać o tym, że to, co jest na przykład dobre dla naszego sąsiada, czy przyjaciela, niekoniecznie okaże się być dobrym dla nas. Należy patrzeć na to, co odpowiada naszym potrzebom i co będzie nas jak najmniej kosztować. Każdy produkt jest inny, każdy oferuje zupełnie inne warunki w zależności od tego, ile chcemy pieniędzy pożyczyć i na jaki okres kredytowania. Trzeba sprawdzić każdą ofertę dostosowaną pod nas i wśród danych propozycji wybrać taką, która będzie idealna.

Ranking pożyczek z komornikiem

Idealną opcją, by nie tracić zbyt wiele czasu i nerwów jest to, by skorzystać z rankingu pożyczek, jaki dostępny jest na wielu stronach internetowych. Wystarczy wpisać pożyczka z komornikiem ranking, a otrzymamy dostęp do wszystkich tych placówek pozabankowych, które są w stanie takie właśnie rozwiązanie nam zaoferować. W takich rankingach pożyczek, zazwyczaj zaznaczamy to, co nas interesuje i takie też oferty otrzymujemy. Co ciekawe, najczęściej mamy je posegregowane od najbardziej atrakcyjnych, co sprawia, że nie potrzebujemy wiele czasu, by móc dokonać wyboru danego rozwiązania.

Dawniej, kiedy nie było Internetu, a chcieliśmy z pożyczek skorzystać, trzeba było każdą placówkę odwiedzić osobiście. Zabierało nam to mnóstwo czasu, pieniędzy i energii, a i tak nie zawsze otrzymaliśmy to, na czym najbardziej nam zależało. Na chwilę obecną, możliwości Internetu są wręcz nieograniczone. Jeśli chcemy, możemy pracować na odległość, komunikować się ze znajomymi na całym świecie, poznawać kultury innych narodów, wysyłać wiadomości, robić zakupy. To właśnie Internet daje nam takie możliwości i z jego pomocą, nie musimy nawet wychodzić z domu, by konkretne rozwiązania otrzymać. Na pewno, możliwości Internetu okazują się być bardzo pomocne, jeśli w grę wchodzą usługi finansowe. Ne musimy odwiedzać każdej placówki osobno, nie musimy szukać konkretnych firm wybierając się do miasta, by móc pożyczyć pieniądze. Drogą online porównamy różne oferty i w ten sposób postawimy na to, co najlepsze. Wszelkie kwestie formalne załatwiamy bez wychodzenia z domu. Czy może być coś bardziej prostego i szybkiego w działaniu? Jesteśmy przekonani, iż każdy jest w stanie być z takiej opcji w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany.

Pożyczka dla zadłużonych – opcja potrzebna od zaraz

Nigdy nie wiemy, kiedy możemy znaleźć się w sytuacji w której pomoc finansowa, może okazać się być dla nas niezbędna. Wiadomo, iż dziś mamy wszystko, a jutro możemy nie posiadać niczego. Życie potrafi płatać nam różnorodne figle i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Dla wielu osób, pomoc zewnętrzna okazuje się być jedyną deską ratunku. Dziś jesteśmy w temacie pożyczek dla zadłużonych, a więc ofert parabanków, które oferują zapożyczenie bez BIK dla każdego, nawet dla osoby mającej problemy z komornikiem.

W chwili obecnej, blisko 50% Polaków posiada zaległe zobowiązania finansowe. Przyczyny takiego stanu rzeczy są różne. W takiej sytuacji nie można liczyć na pomoc banku. Jeśli osoba ubiegająca się o pożyczkę jest wpisana do rejestru w Biurze Informacji Kredytowej lub w Krajowym Rejestrze Dłużników, automatycznie nie ma ona żadnej szansy na to, by pożyczkę otrzymać. Jeśli jednak chodzi o parabanki, tutaj sprawa wygląda dużo lepiej. Umowa jest jak najbardziej legalna, ale cała procedura jest tak przeprowadzona, by klient otrzymał pieniądze i mógł je przeznaczyć na dowolny cel. Pożyczka z komornikiem to produkt wybierany niezwykle często i jesteśmy przekonani, że okaże się być trafionym w dziesiątkę rozwiązaniem.

Co zamiast przelewu internetowego?

W sytuacji, gdy nasze konto zajęte jest przez komornika, każdy wpływ na konto oznacza zabranie danych pieniędzy przez niego, nawet wtedy, gdy jest to pożyczka. Co więc w takiej sytuacji zrobić, jeśli potrzebujemy pieniędzy, a nie możemy sformalizować tego internetowo? Idealnym rozwiązaniem jest tak zwany czek GIRO, który to pozwala nam ominąć tradycyjny przelew internetowy. Jak to wygląda? Musimy wybrać placówkę pozabankową, która takie oferty w swoim wachlarzu produktów posiada. Zaznaczamy wtedy opcję wypłaty GIRO i składamy wniosek w sposób tradycyjny.

Jeśli otrzymamy pozytywną decyzję, wówczas na numer telefonu otrzymamy specjalny kod transakcji z którym wybieramy się na pocztę. Koniecznym jest posiadanie dowodu osobistego, na podstawie którego, kasjer na poczcie weryfikuje naszą osobę i może nam daną kwotę od parabanku wypłacić. Pomimo, iż w tym przypadku, nie jest to tak proste, że otrzymamy pieniądze bez wychodzenia z domu, to mimo wszystko, jest to opcja jak najbardziej warta uwagi. Po otrzymaniu smsa, niemal od razu możemy udać się do placówki pocztowej i odebrać pieniądze.

Jak więc widać, możliwości otrzymania pożyczki, nawet w sytuacji, gdy mamy komornika, jest jak najbardziej możliwa. I choć nie wszystkie placówki takie opcje swoim klientom zapewniają, to na rynku istnieje kilka parabanków w których możemy pożyczyć pieniądze, będąc dłużnikami. Najważniejsze jest to, aby poszukać jak najbardziej korzystną ofertę, aby w pełni cieszyć się tym, co ma nam ona do zaoferowania i co będzie kosztowało nas po prostu jak najmniej pieniędzy.

Dobry wybór to 100% naszego zadowolenia. Wejdźmy w ranking pożyczek z komornikiem, zaznaczmy najważniejsze kwestie i na podstawie otrzymanych wyników, wybierzmy to miejsce, które będzie w stanie pożyczyć nam daną sumę pieniędzy na dowolny cel.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o