Menu Zamknij

Mikrokasa

Ocena
5/5

lewpozyczka.pl

Kwota pożyczki Okres pożyczki Wymagany wiek

200-12000 zł

1 - 30 miesięcy
Od 18 lat

Mikrokasa oferuje pożyczki ratalne od 1000 do 15 000 złotych. Zainteresowani klienci mogą ubiegać się o pożyczkę na okres od 12 do 30 rat. Podczas wypełniania wniosku potencjalni pożyczkobiorcy zobowiązani są do podania takich danych jak numer dowodu osobistego, numer PESEL, numer telefonu komórkowego oraz konta bankowego. Firma wymaga również podania kilku informacji dotyczących aktualnej kondycji finansowej klienta. Decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest w przeciągu 30 minut – firma rozpatruje nadesłane wnioski od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Po decyzji pieniądze pojawią się na koncie klienta niezwłocznie, niemniej jednak czas oczekiwania uzależniony jest od pracy banku.

Dodatkową usługą firmy Mikrokasa jest możliwość skonsolidowania pożyczki. Klienci otrzymują możliwość skonsolidowania zobowiązań do 40 000 złotych na okres 48 miesięcy. By skorzystać z konsolidacji pożyczki niezbędny jest kontakt z firmą – po wypełnieniu formularza kontaktowego firma kontaktuje się z zainteresowaną osobą.

Mikrokasa przewiduje również promocje dla osób, które uzyskają status Rzetelnego Klienta. Status ten można uzyskać dzięki terminowym spłatom rat. Dzięki posiadaniu statusu klient może uzyskać specjalnie rabaty na następne pożyczki.

Zapraszamy Państwa do przejrzenia zamieszczonych w naszym serwisie rankingów ofert instytucji pozabankowych. Dostępne są także opinie o ofertach pożyczek krótkoterminowych czy pożyczek na raty. Opinie o ofercie Mikrokasa dostępne są poniżej.

Dane firmy

Nazwa: Mikrokasa S.A.
NIP: 586-223-56-89
REGON: 220797494
Adres:  ul. Stefana Batorego 28-32, (81-366) Gdynia
Strona internetowa: mikrokasa.pl

Wiadomości o Mikrokasa

Mikrokasa - opinie klientów