Menu Zamknij

Hapi Pożyczki

Ocena
5/5

hapipozyczki.pl

Kwota pożyczki Okres pożyczki Godziny kontaktu Wymagany wiek

800 - 25 000 zł

3 - 36 miesięcy
8:00-20:00 (pn.-pt.)

9:00-17:00 (sb.-nd.)
18 lat

W ofercie Hapi Pożyczki znajdują się pożyczki ratalne w wysokości od 800 do 15 000 złotych. Okresem, na jaki można zaciągnąć zobowiązanie, jest przedział między 3 a 36 miesiącami. Pożyczki udzielane są jedynie osobom, które ukończył 18. rok życia oraz posiadają stały i udokumentowany dochód. Dodatkowo podczas procesu rejestracji i wypełniania wniosku niezbędne będzie podanie numeru rachunku bankowego, numeru telefonu komórkowego oraz danych z dowodu osobistego.

Klient wskazuje sugerowaną przez siebie kwotę pożyczki wraz z liczbą rat – firma weryfikuje wniosek potencjalnego pożyczkobiorcy w oparciu o jego stały dochód. Z tego właśnie względu może się zdarzyć, że klient, który widnieje w rejestrze dłużników będzie mógł skorzystać z pożyczki, ponieważ będzie pozwalał mu na to dochód.

Firma wymaga dokonania przelewu weryfikacyjnego w wysokości jednego złotego – jest to niezbędne do potwierdzenia numeru rachunku bankowego. Po udanej weryfikacji złotówka zostaje zwracana na konto klienta. Zaciągnięta pożyczka może pojawić się na koncie pożyczkobiorcy w przeciągu 15 minut, pod warunkiem, że weryfikacja danych przebiegła bez problemu.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z aktualizowanym na bieżąco rankingiem ofert pożyczek na raty i pożyczek krótkoterminowych. W naszym serwisie dostępne są również opinie o poszczególnych ofertach. Opinie o ofercie Hapi Pożyczki mogą Państwo znaleźć w dalszej części strony – zapraszamy.

Dane firmy

Nazwa: IPF Polska Sp. z o. o.
NIP: 7010191956
REGON:141948913
Adres: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa
Strona internetowa: hapipozyczki.pl

Wiadomości o Hapi Pożyczki​

Hapi Pożyczki​ - opinie klientów