Menu Zamknij

Freezl

Ocena
5/5

freezl.pl

Pierwsza pożyczka:

do 100 zł za darmo!

Kwota pożyczki Okres pożyczki Godziny kontaktu Wymagany wiek

100 - 7000 zł

1 - 65 dni
8:00-19:00 (pn.-pt.)

9:00-17:00 (sob.-nd.)
18 lat

Freezl jest platformą internetową oferującą pożyczki krótkoterminowe. Rejestracja na platformę może odbyć się również przy wykorzystaniu portali społecznościowych, takich jak Facebook czy LinkedIn. Freezl oferuje kwoty pożyczek w wysokości od 100 do 5000 złotych. Pierwsi klienci mogą zaciągnąć zobowiązanie z Freezl maksymalnie na okres 35 dni. Dla stałych i zaufanych pożyczkobiorców przewidziana jest jednak możliwość zaciągnięcia pożyczki na okres 65 dni. Firma nie dokonuje weryfikacji klientów w Biurze Informacji Kredytowej.

Po zarejestrowaniu się na platformie potencjalni pożyczkobiorcy otrzymują możliwość złożenia wniosku o pożyczkę. Po wypełnieniu formularza następuje weryfikacja konta bankowego, a po zaakceptowaniu wniosku wypłacana jest pożyczka. Wypłata odpowiedniej sumy wykonywana jest w formie przelewu i może nastąpić nawet po kilkunastu minutach.

Dla stałych klientów Freezl oferuje darmową pożyczkę, pod warunkiem pięciu wcześniejszych spłat w uzgodnionym terminie. Dla użytkowników przewidziana jest promocja co piątej pożyczki za darmo, pod warunkiem terminowej spłacalności.

Biuro obsługi klienta Freezl pracuje przez cały tydzień – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00 oraz w soboty i w niedziele od godziny 9:00 do 17:00.

Na naszej stronie dostępne są zarówno opinie o firmach pożyczkowych, jak i ranking pożyczek krótkoterminowych – zapraszamy. Poniżej dostępne są opinie o Freezl, zachęcamy również do podzielenia się swoimi doświadczeniami.

Dane firmy

Nazwa: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Adres:  ul. Twarda 10, 00-105 Warszawa
Strona internetowa: freezl.pl

Wiadomości o Freezl

Freezl​ - opinie klientów