Menu Zamknij

Ferratum Money

Ocena
5/5

ferratummoney.pl

Pierwsza pożyczka:

do 2000 zł za darmo!

Kwota pożyczki Okres pożyczki Wymagany wiek

100 - 2000 zł

15 - 30 dni
Od 21 lat

Ferratum Money posiada w ofercie zarówno pożyczki krótkoterminowe, jak i ratalne. W przypadku chwilówek maksymalną wysokością pożyczki jest 2000 złotych. Dla osób korzystających z pożyczki po raz pierwszy przewidziana jest promocja w postaci pierwszej pożyczki krótkoterminowej za darmo. Na okres 15 dni maksymalna wysokość pożyczki wynosi 800 złotych. Możliwość otrzymania pożyczki powyżej 800 złotych jest możliwe jedynie przy wybraniu dłuższego okresu. By ubiegać się o pożyczkę za darmo w Ferratum Money, wymagane jest ukończenie 21. roku życia oraz posiadanie aktywnego numeru telefonu oraz rachunku bankowego. Wymagane jest również posiadanie pozytywnej zdolności kredytowej. Pożyczki ratalne udzielane są z kolei w wysokościach od 1000 do 10000 złotych na okres od 6 do 24 miesięcy.

Po poprawnym wypełnieniu wniosku decyzję o otrzymaniu lub odmowie pożyczki można otrzymać nawet w kilkanaście minut od dokonania niezbędnych formalności. W razie jakichkolwiek problemów z terminową spłatą pożyczki krótkoterminowej, Ferratum Money umożliwia przedłużenie pożyczki na określonych warunkach.

Osoby odwiedzające naszą stronę zapraszamy do przejrzenia dostępnego i aktualizowanego na bieżąco rankingu chwilówek. Dostępne są również opinie o różnych ofertach chwilówek i pożyczek ratalnych. Opinie o ofercie Ferratum Money można znaleźć poniżej – zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Dane firmy

Nazwa: Ferratum Bank p.l.c.
Adres: ST Business Centre 120, The Strand, Gzira, GZR 1027, MALTA
Strona internetowa: ferratum.pl

Wiadomości o Ferratum Money​

Ferratum Money​ - opinie klientów