Menu Zamknij

Credilo

Ocena
5/5

credilo.com

Kwota pożyczki Okres pożyczki Godziny kontaktu Wymagany wiek

100 - 3500 zł

1 - 30 dni
8:00-20:00 (pn.-pt.)
22 - 75 lat

W Credilo kwota pierwszej pożyczki nie może przekroczyć wysokość 1600 złotych. Firma oferuje możliwość skorzystania z pożyczki krótkoterminowej maksymalnie do 2500 złotych – kwota ta jest dostępna jedynie po wcześniejszej spłacie poprzedniej pożyczki w wyznaczonym terminie. Maksymalnym okresem, na który można zaciągnąć zobowiązanie w Credilo, jest 30 dni – zarówno w przypadku pierwszej pożyczki, jak I każdej następnej.

Możliwość ubiegania się o pożyczkę w Credilo mają osoby, które ukończyły 22. rok życia. Podczas wypełniania wniosku o pożyczkę niezbędne jest podanie danych z dowodu osobistego, numeru rachunku bankowego oraz numeru telefonu komórkowego. Credilo dokonuje weryfikacji klientów w bazach danych biur informacji gospodarczej.

W celu zweryfikowania rachunku bankowego firma udostępniła pożyczkobiorcom usługę Instantor – oznacza to, że nie pożyczkobiorca nie musi wykonywać przelewu weryfikacyjnego. Czas oczekiwania na pożyczkę uzależniony jest od pracy banku oraz obsługi natychmiastowych przelewów. Niemniej jednak docelowo jest to 10 minut.

Kontakt z Credilo możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00.

Zachęcamy do odwiedzenia dostępnego na naszej stronie rankingu ofert. Dostępne są również opinie o ofertach pożyczek ratalnych i krótkoterminowych. Opinie o ofercie Credilo dostępne są w dolnej części strony. Zapraszamy do zapoznawania się z aktualizowanymi na bieżąco rankingami oraz publikowanymi opiniami.

Dane firmy

Nazwa: PROSPERIAL Sp. z o.o.
NIP: 8992786662
Adres:ul. Armii Krajowej 19, 30-150 Kraków
Strona internetowa: credilo.com

Wiadomości o Credilo​

Credilo​ - opinie klientów