Menu Zamknij

Banknot

Ocena
5/5

banknot.pl

Kwota pożyczki Okres pożyczki Godziny kontaktu Wymagany wiek

500 - 5000 zł

1 - 4 miesięcy
9:00-18:00 (pn.-pt.)
18 - 70 lat

Banknot.pl oddaje klientom możliwość skorzystania z tak zwanej Odnawialnej Linii Pożyczkowej, w której koszty naliczane są za wykorzystane środki. Wypłaty przyznanych środków dokonywane przez klientów zmniejszają dostępną kwotę, zaś spłata zobowiązania powiększa dostępne limity. Koszty pożyczki nie są naliczane za wysokość przyznanej pożyczki, a za wypłaconą kwotę. Niezależnie od wysokości limitu, pożyczkobiorca zawiera umowę Odnawialnej Linii Pożyczkowej na cztery miesiące. Maksymalną przyznawaną kwotą może być do 5000 złotych.

By skorzystać z Odnawialnej Linii Pożyczkowej wymagane jest ukończenie 18. roku życia, brak posiadania jakichkolwiek zaległości w bazach Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej. Firma dokonuje analizy wiarygodności i zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy, po czym proponuje najwyższy możliwy limit, o ile ten nie jest zgodny z wnioskowaną przez klienta kwotą pożyczki.

Pożyczkobiorca zleca wypłatę środków z przyznanego limitu na stronie internetowej firmy. Po zleceniu wypłaty czas oczekiwania na sumę pieniędzy uzależnione jest od pracy banku oraz od usługi szybkich przelewów.

Zapraszamy również do zapoznania się z rankingiem ofert. Dostępne są również opinie o poszczególnych ofertach pożyczek krótkoterminowych i ratalnych. Opinie o Banknot.pl zamieszczone zostały w dolnej części strony.

Dane firmy

Nazwa: Yes Finance Spółka Akcyjna
NIP: 5213657548
REGON: 146909734
Adres:ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa
Strona internetowa: banknot.pl

Wiadomości o Banknot​.pl

Banknot​.pl - opinie klientów