Menu Zamknij

AASA Lekkie Raty

Ocena
5/5

aasapolska.pl

Kwota pożyczki Okres pożyczki Godziny kontaktu Wymagany wiek

2000 - 10 000 zł

12 - 24 miesiące
8:00-19:00 (Pn.-Pt.)

Od 20 do 80 lat

Firma AASA posiada w ofercie zarówno pożyczki dla klientów indywidualnych, jak i pożyczki na działalność gospodarczą. Minimalnym wiekiem wymaganym do otrzymania pożyczki jest 20 lat. Dodatkowo należy posiadać stały i udokumentowany dochód. Pożyczki nie mogą otrzymać osoby, które obecne są w rejestrze dłużników Biura Informacji Gospodarczej, ERIF czy Krajowym Rejestrze Długów. Po otrzymaniu decyzji o przyznaniu pożyczki, cała kwota powinna znaleźć się na wskazanym przez pożyczkobiorcę koncie w przeciągu następnego dnia roboczego. Firma oferuje również możliwość przelania pożyczki za pomocą czeku GIRO.

W niektórych przypadkach firma może poprosić o przesłanie wyciągu bankowego, zaświadczenia o zatrudnieniu lub innego rodzaju dokument potwierdzający dochód, w celu weryfikacji zdolności kredytowej.

Pożyczki przeznaczone dla osób indywidualnych udzielane są w kwotach od 1000 do 10 000 złotych na okres od 13 do 24 miesięcy. Kwoty pożyczek firmowych na start udzielanych w firmie AASA są takie same, różnice widoczne są jedynie w okresie spłaty. Minimalnym okresem, na który klient może zaciągnąć pożyczkę w przypadku pożyczek na działalność gospodarczą, jest jeden miesiąc.

Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku (8:00-19:00).

Zapraszamy Państwa do przejrzenia specjalnie przygotowanego rankingu pożyczek na raty oraz ofert pożyczek krótkoterminowych. Na naszym portalu publikowane są również opinie. Opinie o ofercie AASA dostępne są w dolnej części strony.

Dane firmy

Nazwa: Aasa Polska S.A
NIP: 5252528111
REGON:146017266
Adres:ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
Strona internetowa: aasapolska.pl

Wiadomości o AASA

AASA - opinie klientów